החלפת צילינדר

מנעול צילינדר הוא אחד המנעולים הנפוצים ביותר והחלפת צילינדר זו אחת מהפעולות היום יומיות שכל מנעולן מבצע. החלפת צילינדר נדרשת בשל סיבות מגוונות כמו ניסיון פריצה או פריצה לדלת הכניסה, אובדן מפתח, שחיקה של המנעול, בעיות בהפעלה ועוד. לא כדאי לנסות להחליף את המנעול לבד כי החלפת מנעול צילינדר דורשת מיומנות, דייקנות ועבודה  מקצועית. רק החלפה תקינה של המנעול על ידי מנעולן מקצועי תבטיח את ההגנה המרבית לבית, למשרד או לעסק שלכם.

החלפת צילינדר
החלפת צילינדר

החלפת צילינדר – 4 דברים שכדאי לדעת

מנעול צילינדר כולל שני חלקים. גליל ומנעול. כאשר אנו מכניסים את המפתח אל חור המנעול ומסובבים אותו, סיבוב המפתח גורם לזיזים המותקנים בדלת להיכנס אל תוך  המשקוף, להיאחז בו ולנעול היטב את הדלת.

יש סוגים שונים של מנעולי צילנדר. יש מנעולים ייחודיים המותאמים לדלתות פלדת, יש מנעולי תלייה, יש מנעול זיזים ויש מנעול צילינדר בסיסי. את סוג המנעול יש לבחור בהתאם לתנאים, בהתאם לצרכים ובהתאם לתקציב.

מנעולי צילינדר נחשבים למנעולים חזקים ואמינים, אך גם הם עלולים להתקלקל. אם אתם מרגישים שהדלת לא נפתחת בקלות, שהמנעול חורק, המפתח נתקע או אינו יוצא בקלות, אל תחכו עד שהדלת לא תיפתח. הזמינו מיד מנעולן מקצועי שידע לאבחן היטב את הבעיה. לפעמים המנעולן יצליח לתקן את המנעול ולפעמים הוא ימליץ על החלפת המנעול הישן במנעול חדש.

כדי למרב את הרגשת הבטיחות בבית מומלץ להזמין אחת לתקופה מנעולן מקצועי כדי שיבדוק את תקינות המנעול, ביקור המנעולן אינו יקר, והוא שווה את הרגשת הביטחון והרוגע.

החלפת צילינדר – איך מחליפים את המנעול?

  • השלב הראשון של החלפת המנעול הוא שלב הפירוק. בשלב זה יוציא המנעולן את הצילינדר ואת ידיות האחיזה.
  • השלב השני הוא שלב ההתקנה. המנעולן ייקח את מנעול הצילינדר החדש ויכניס אותו את התושבת המיועדת לו הנמצאת בגוף הדלת.
  • השלב השלישי הוא שלב בדיקת התקינות. כדי לוודא שהמנעול החדש תקין וממוקם נכון בתושבת יש להכניס את המפתח אל חור המנעול ולסובב אותו. אם הלשונית מגיעה ישר אל מקומה בדלת, ההתקנה הצליחה. כעת נשאר רק לחזק את הברגים הפנימיים המחברים בין הצילינדר לבין הדלת.

מחפשים שירותי מנעולנות:

כדי לשמור על מנעולי צילינדר לזמן רב וכדי ליהנות מרמת אבטחה גבוהה חשוב לשמן מדי פעם את חלקי המנעול בספרי שימון. לא כל ספרי מתאים לשימון המנעול, חשוב לרכוש ספרי ייעודי המיועד לשימון מנעולים.

מחפשים מנעולן מומחה בהתקנת מנעולי צילינדר? מצאתם! צרו קשר עם “דניאל שירותי מנעולנות” !

Call Now Buttonחייג עכשיו !