התקנת צילינדרים ומנגנונים

רכשתם דירה חדשה ואתם צריכים להתקין בה מנעול, המנעול הישן התקלקל ולא מספק את רמת ההגנה הנדרשת? חשוב לדעת כי לאיכות המנעול יש השפעה מרבית על רמת ההגנה והבטיחות של הבית, של המשרד ובית העסק שלכם. בחברת “דניאל שירותי מנעולנות” אנו מתמחים בהתקנת צילינדרים ומנגנונים, צרו קשר, אנו מבצעים עבודה, מקצועית ואיכותית!

התקנות כח סוגי הצילינדרים והמנגנונים
התקנות כח סוגי הצילינדרים והמנגנונים

התקנת צילינדרים ומנגנונים – מתי צריך להתקין מנעול חדש

 

  • כאשר אנו עוברים לדירה חדשה, שכורה או קנייה, למשרד או לבית עסק, אנו מחפשים את רמת ההגנה והבטיחות הטובה ביותר. מנעולי צילינדר יעניקו לכל מקום הגנה מצוינת, ימנעו פריצות ויעניקו מקסימום בטיחות.
  • כאשר המפתח היחיד לדלת אבד ואין לנו מפתח רזרבי, אנו נאלצים להתקין מנעול חדש לדלת.
  • כאשר מנעול הצילינדר התקלקל, הוא אינו תקין ואינו מאפשר לנעול או לפתוח את הדלת בקלות ובנוחות.
  • כאשר אנו רוצים לשדרג את רמת הבטיחות וההגנה בבית ומחפשים מנעול מתוחכם ואמין יותר.
  • לאחר שנעשה ניסיון פריצה אל הבית או אל המשרד ומנגנון הצילינדר או כל מנגנון אחר, הושחת.

 

התקנת צילינדרים ומנגנונים –  5 טיפים להתקנת המנעול

 

לפני שאתם רוכשים מנעול חדש חשוב להקפיד כי המנעול מתאים לדלת שלכם. במקרים רבים שבהם המנעול לא תקין אין צורך להחליף את כל הדלת, מספיק להחליף רק את מנגנון הנעילה. רכישת מנעול צילינדר או כל מנעול מתוחכם אחר, אינה זולה, ולא נעים יהיה לגלות לאחר הקנייה כי המנעול שרכשתם אינו מתאים.

לפני שאתם רוכשים מנעול חדש כדאי לשקול רכישה של מנעול שאינו דורש נעיצת מנעול בדלת מהצד הפנימי. הדבר חשוב בעיקר בבתים שבהם יש מבוגרים או ילדים הנוטים לטרוק את הדלת כאשר המנעול נעוץ בתוכה ולא יכולים לפתוח אותה.

רכישה של מנעול הנפתח באמצעות קוד, תמנע מכם את הצורך להיסחב עם מנעול לכל מקום ותמנע מצבים מביכים שבהם אתם שוכחים את המפתח או מאבדים אותו ועומדים מחץ לדלת בלי יכולת להיכנס אל תוך הבית.

לפני שאתם בוחרים את סוג הצילינדר, יש לבדוק כמה עולה לשכפל מפתח למנעול הצילינדר החדש. יש סוגי מנעולים ששכפול המפתח המתאים להם יקר באופן מיוחד ויש לקחת את זה בחשבון בעת רכישת המנעול.

מומלץ לבחור מנעול המוגן בפני קדיחה. כיום רוב הפורצים משתמשים בקידוח לפריצת המנעול, מנעול המוגן מפני קדיחה, יקשה, ואף ימנע, את  הפריצה לביתכם.

כדאי לבחור מתקין מקצועי להתקנת המנעול החדש. התקנה לא מדויקת עלולה לגרום לבעיות בפתיחה ובסגירה של המנעול, לשחיקת המנעול ולגרימת נזקים.

 

קרא עוד: