חידוש דלתות - כי גם דלת ישנה יכולה להיראות חדשה ויפה

חידוש דלתות נעשה משתי סיבות, בשל סיבות בטיחותיות או בשל סיבות דקורטיביות. מבחינת הבטיחות במקרים רבים יש צורך לשפץ את מנגנוני הנעילה, להעלות את רמת הבטיחות ולבחור מנגנוני נעילה מתוחכמים ואמינים יותר, אך רוב חידושי הדלתות מתבצעים בשל סיבות דקורטיביות. אם הדלתות הישנות כבר לא נראות טוב כמו שהן נראו בעבר, אם העיצוב שלהן מיושן ומושך פחות או אם הצבע דהה, לא חייבים לרוץ ולקנות דלתות חדשות.  חידוש דלתות יעניק לכל דלת מראה חדש, אופנתי ומושך. דברו איתנו עכשיו ותחדשו את הדלת המחיר שאי אפשר להתחרות – 0586159933

 

חידוש דלתות – לצבוע או להדביק טפט

חידוש ושדרוג הדלת יכול להיעשות באמצעים שונים, האמצעים הנפוצים ביותר הן צביעה או הדבקת טפט.

לפני שמחדשים את הדלת יש לבצע עבודת הכנה. יש לפרק את הדלת כדי ליצור שטח נקי שעליו אפשר יהיה לעבוד בקלות ובנוחות. לאחר פירוק הדלת יש לפרק את אביזרי הפרזול והידיות כדי ליצור משטח חלק, לנקות ביסודיות את הדלת, לשייף אותה ולהסיר שאריות של דבק, של צבע ושל לכלוכים אחרים.

בכל חנות טפטים אפשר למצוא טפטים המתאימים להדבקה על גבי הדלת. הטפט שנדביק יכסה את כל הפגמים של הדלת ויצור לכל דלת, גם ישנה, שרוטה או בלויה, מראה חדש, מקורי ומסוגנן.

חשוב לבחור טפט המתאים ברוחב שלו לרוחב הדלת. אם תצליחו למצוא טפט ברוחב מתאים, לא תצטרכו להדביק כמה שורות ותימנעו מיצירת רווחים הנראים לעין. אם לא מצאתם טפט ברוחב מתאים, כדאי ליצור חפיפה של סנטימטר אחד לפחות כדי להעניק לדלת מראה אחיד.

את הדבקת הטפט יש להדביק כשהדלת נמצאת במצב של שכיבה, להתחיל מקצה של הדלת ולגלול בזהירות לאורך הדלת. אם נוצרו לכם בועות אוויר, תוכלו לחורר אותן באמצעות סיכה ולהשטיח אותן עם סמרטוט.

רוב הדלתות, ובעיקר דלתות פנים עשויות מעץ. צביעת הדלתות בצבע חדש תשדרג ותחדש אותן. לאחר עבודת ההכנה, כאשר המשטח של הדלת נקי, חלק ומוכן לצביעה יש למרוח את הצבע החדש באמצעות רולר בפסים ישרים ובשכבה דקה. לאחר ששכבת הצבע הראשונה התייבשה, יש לחזור שוב על פעולת הצביעה.

לאחר שסיימתם לצבוע צד אחד של הדלת, רצוי להמתין עשרים וארבע שעות עד שהדלת תתייבש היטב, להפוך אותה ולהתחיל לצבוע את הצד השני.

אתם יכולים לחדש את הדלת בעצמכם, אך אם אתם רוצים להעניק לה מראה  יוקרתי ומרשים, כדאי לפנות לבעלי מקצוע המתמחים בתחום חידוש דלתות.

צרו קשר עם “דניאל שירותי מנעולנות ופריצת מנעולים“, אנו נחדש לכם את הדלתות במגוון עיצובים מעניינים שישדרגו לכם את הבית.

 

קרא עוד: