מנעולן בבני ברק

זה קורה בכל מקום וגם בבני ברק, אינספור אנשים נדרשים לשירותי מנעולנות במגוון תחומים, בפריצה לרכב או לבית, בשכפול מפתחות ושלטים, בפריצת כספות, בתיקון מנעולים או בהחלפה של מנעולים ישנים במנעולים חדשים ועוד. בכל בעיה ובכל תקלה, כאשר לצדכם נמצא מנעולן מקצועי, ותיק ובעל מוניטין הבעיה תיפתר בקלות ובמהירות, אפילו יותר מהר ממה שציפיתם.

פתחו את רשימת אנשי הקשר בטלפון הנייד שלכם והוסיפו אליה את מספר הטלפון של “דניאל שירותי מנעולנות”. אנו מספקים שירותי מנעולן בבני ברק, נענים בתוך כחצי שעה לכל קריאה  ומבצעים את כל העבודות באיכות גבוהה ומושלמת.

מנעולן בבני ברק
מנעולן בבני ברק

מנעולן בבני ברק – 8 טיפים ועצות שימושיות

  • בכל מקרה חירום אתם יכולים להתקשר אל מנעולן ולבקש הנחיות ועזרה ראשונה דרך הטלפון. מנעולן מקצועי מכיר את המתח והלחץ שבו אתם נתונים והוא ישמח לעזור לכם. אם המנעולן יסרב להושיט עזרה דרך הטלפון, מחקו את שמו מרשימת אנשי הקשר ואל תבחרו בו אף פעם.
  • עשו לכם כלל קבוע, הזמינו רק מנעולן הרשום באיגוד המנעולים. הרישום באיגוד המנעולים מעיד כי המנעולן עבר הכשרה מקצועית בתחום וכי יש בידיו תעודת יושר המעידה כי אין לו עבר פלילי.
  • מנעולן מקצועי לא יפרוץ את הדלת לבית או לרכב שלכם לפני שהוא יוודא שאתם הבעלים החוקיים של הנכס. אף פעם אל תתנו למנעולן לפרוץ לרכוש היקר שלכם ללא נוכחותכם.
  • כאשר אתם נדרשים להתקין מנעול חדש או להחליף חלקים מסוימים במנעול הישן, הקפידו לברר שהמנעולן משתמש במנעול חדש או בחלפים חדשים. כדי להיות בטוחים בקשו מהמנעולן לראות את האריזה המקורית של המנעול או של החלפים הנדרשים.
  • כאשר הדלת מתחילה לחרוק או שהמנעול מתחיל לעשות בעיות ולא מצליח לפתוח בקלות ובמהירות את המנעול, הזמינו מיד את המנעולן. אל תחכו שהבעיה הקטנה תהפוך לבעיה גדולה ואתם תמצאו את עצמכם במצב שבו לא תוכלו להיכנס אל הבית.
  • כדי למנוע תקלות ובעיות במנעול חשוב לבצע שימון קל של המנעול ושל המנגנון אחת לחצי שנה. אל תשתמשו בשמן רגיל, הוא עלול להזיק יותר מאשר להועיל. בחנויות לחומרי הבניין מוכרים שמן מיוחד הנועד לשימון מנעולים.
  • אל תנקו את הדלת עם הרבה מים וחומרי ניקוי, המים והחומרים הכימיים עלולים לחדור למנגנון הנעילה ולהזיק לו.
  • הקפידו להזמין מנעולן בעל פוליסת הביטוח ובדקו כי פוליסת הביטוח מכסה גם את הטיפול ברכוש ובאביזרים שבהם מטפל המנעולן.

שירותי מנעולן גם:

Call Now Buttonחייג עכשיו !