מנעולן בחולון

בסקר שערכנו בין תושבי חולון נשאלו התושבים מה דעתם על מקצוע המנעולן ומתי בפעם האחרונה הם נזקקו לשירותי מנעולנות.

מנעולן בחולון
מנעולן בחולון

על אף שבעיני רבים מקצוע המנעולן נחשב למקצוע מיושן וארכאי, התשובות הפתיעו גם אותנו. רוב התושבים טענו כי לפחות פעם בשנה הם נזקקים לשירותי מנעולנות והם לא רואים איך הם היו יכולים להסתדר בלעדיו. פנינו אל “דניאל שירותי מנעולנות” וביקשנו מהם לספר בקצרה על השירותים שאותם הם מעניקים לתושבים.

מנעולן בחולון- מידע קצר על השירותים הנפוצים

שכפול שלט לרכב – ככל שהטכנולוגיה של נעילת הרכבים מתקדמת, כך עבודת השכפול של השלטים הופכת להיות מורכבת ומתוחכמת. שכפול שלט לרכב זו עבודה הדורשת ציוד טכנולוגי ייחודי והיכרות מעמיקה עם סוגי הרכבים השונים, עם מנגנוני הנעילה ועם התדרים השונים הרווחים בשוק.  מנעולנים מקצועיים מתמחים בשכפול שלטים, בתיקון שלטים, בשיפוץ שלטים ובתיקון תקלות נוספות.

פריצת כספות – אם שכחתם את הקוד של הכסת, אם הקשתם את הקוד הנכון ועל אף זאת הכספת לא נפתחת, מנעולן מקצועי יוכל לסייע לכם. חשוב לדעת כי לא כל מנעולן יודע איך לפרוץ כספות ולא כל מנעולן מתאים לפריצת כספות. כדי לפתוח בהצלחה כספת בלי לגרום נזק למנגנון הנעילה או למראה האסתטי של הכספת, יש צורך בהכשרה מיוחדת.

שכפול מפתחות – לא כל מי שמכריז על עצמו כמנעולן מומחה לשכפול מפתחות ידע לשכפל בהצלחה את המפתח שלכם לבית, לרכב או לכספת. בשנים האחרונות המנעולים הפכו להיות מתוחכמים ומשוכללים וכדי לשכפל בהצלחה את המפתחות יש צורך בידע מקצועי ובעיקר בציוד חדיש ועדכני.

פריצת רכבים – כדי לפרוץ את הרכב בהצלחה ולהעניק לכם סיוע ועזרה במצב שבו אתם עומדים לחוצים והיסטריים מחוץ לרכב הנעול יש צורך בהכשרה ובידע מיוחד. המנעולן נקרא אל הזירה כאשר הוא אינו יודע איזה רכב יהיה עליו לפרוץ, לכן עליו להכיר את כל סוגי המנגנונים של דגמי הרכב השונים ולהגיע לזירה מצויד בציוד מקצועי ומיוחד שיאפשר לו לפרוץ בהצלחה את הרכב בלי לגרום לנזקים.

החלפה ותיקון מנעולים – אם המנעול שלכם נתקע בדלת, אי אפשר לסובב אותו ואי אפשר להוציא אותו או שהוא חורק בזמן הנעילה או פתיחת הדלת, אתם זקוקים למנעולן מומחה בתיקון מנעולים. מנעולן מקצועי ינסה לתקן את המנעול, אך במקרים רבים הוא ימליץ על החלפה של  המנעול הישן במנעול חדש.

מחפשים מנעולן בחולון, צוות העובדים של “דניאל שירותי מנעולנות” צבר מוניטין רב בין תושבי העיר, רבים ישמחו להמליץ עליו!


אולי יעניין אותך: שירותי מנעולן או מנעולן 24 שעות

Call Now Buttonחייג עכשיו !