מנעולן ביהוד – אתם שואלים, המומחים עונים

מנעולן ביהוד
מנעולן ביהוד

מנעולן ביהוד – על כל שאלה תשובה

מנעולן ביהוד הוא בעל המקצוע שאליו תפנו בכל שאלה ובעיה הקשורה לעולם המנעולים. תושבים רבים ביהוד מכירים את צוות העובדים ב “דניאל שירותי מנעולנות” ומפנים אליהם שאלות רבות. ליקטנו את השאלות הנפוצות ופנינו אל המומחים לקבל תשובות.

מנעולן ביהוד – אתם שואלים, המומחים עונים

שאלה: איך אוכל להיות בטוח שהמנעולן שהזמנתי הוא מנעולן ישר והגון?

תשובה: יש כמה פרמטרים המעידים על המקצועיות והישרות של המנעולן. מנעולן ישר נושא תעודת יושר מהמשטרה המעידה כי הוא אזרח ישר ללא עבר פלילי.

מנעולן ישר לא יתחיל לבצע פריצה לבית, לרכב או לכספת שלכם לפני שהוא קיבל הוכחות ברורות שאתם הבעלים החוקיים של הרכוש שאותו הוא עומד לפרוץ.

כדי להיות בטוחים שהמנעולן שבחרתם הוא מנעולן ישר, בקשו עליו המלצות. אם תקבלו המלצות על המנעולן, תוכלו להיות שקטים ולדעת שבחרתם מנעולן מקצועי והגון.

שאלה: בכל פעם כאשר אני מנסה להכניס את המפתח לחור המנעול, המנעול מסתובב בקושי. שכנים המליצו לי לשים שמן בחור המנעול, כדאי?

תשובה: לא. אם תשימי שמן בחור המנעול, בפעמים הראשונות המפתח אולי יסתובב בקלות, אך בעתיד ייגרם לו נזק העלול להשבית אותו לחלוטין. על החלקים הפנימיים של המנעול מצטבר אבק רב, השמן יהפוך את האבק לעיסה בוצית שתתקע את המפתח בתוכה. המנעול שלכם חורק, אל תמתינו הזמינו עוד היום מנעולן מקצועי.

שאלה: יצאתי לרגע מהרכב והמנעול נמצא בתוך הרכב. כמה זמן עליי להמתין עד שיגיע אלי פורץ מנעולים?

תשובה: מנעולן מקצועי צריך להגיע אליך בתוך חצי שעה בממוצע. כדי לזרז את הגעת המנעולן כדאי להזמין מנעולן הנמצא באזור גיאוגרפי קרוב לאזור שבו נתקעת עם הרכב.

שאלה: המנעול הישן בדלת חורק ועושה בעיות. המנעולן המליץ לי להחליף את המנעול הישן במנעול ביומטרי. האם כדאי?

תשובה: כן. מנעול ביומטרי הוא המילה האחרונה בתחום המנעולים. בעת התקנת המנעול מטמיעים לתוכו טביעת אצבע או קוד זיהוי של האנשים המורשים לפתוח את הדלת. כאשר המנעול מזהה את האנשים הוא מאפשר את פתיחת הדלת. אם יש לכם מנעול ביומטרי, לא תידרשו לשאת צרור מפתחות לכל מקום וכך תמנעו מצבים שבהם אתם שוכחים את המפתח או שהמפתח אבד.

שאלה: קניתי דלת חדשה ויקרה, אך לאחר זמן קצר המפתח נתקע בה, אני חוששת להזמין מנעולן שיגרום לי נזקים אסתטיים לדלת היפה. אני צודקת?

תשובה: לא. מנעולן מקצועי ומיומן ידע איך להחליף את המנעול בלי לגרום נזקים לדלת.

שאלה: אני מחפש המלצות על מנעולן מקצועי ביהוד. האם תוכלו להמליץ לי?

תשובה: כן. צוות העובדים ב”דניאל שירותי מנעולנות” צבר ידע רב וניסיון, הוא ידע לבצע כל עבודה בהצלחה.

קרא עוד על מנעולן 24 שעות

Call Now Buttonחייג עכשיו !