מנעולן ביהוד

מנעולן ביהוד , כמו מנעולן בכל מקום, מעניק לנו שירותים חיוניים כמו שכפול ושחזור מפתחות, פריצת רכבים, פריצת כספות ועוד, אך רבים לא יודעים כי מנעולנים רבים מומחים  גם בתחום של החלפת מנעולים. בכל פעם שהמנעול שלכם מתקלקל, כדאי לברר האם המנעולן ביהוד שאתם מזמינים מתמחה רק בתיקון מנעולים או גם בהחלפת מנעולים. כדי לעסוק בהחלפת מנעולים יש להכיר את כל סוגי המנעולים בשוק ולהתאים לכל לקוח את המנעול המתאים בהתאם לרמת ההגנה הנדרשת ולתקציב.

מנעולן ביהוד
מנעולן ביהוד

מנעולן ביהוד – מהם סוגי המנעולים הנפוצים

מנעול צילינדר הוא אחד המנעולים הנפוצים ביותר. הוא בנוי על עיקרון הצילינדר, הגליל, הנפתח באמצעות סיבוב המנעול. כאשר מכניסים את המנעול אל חור המנעול , המפתח מזיז את הפינים הננעצים במשקוף הדלת. ללא המפתח המזיז את הפינים, הדלת לא תיפתח ולא תיסגר. יש סוגים שונים של מנעולי צילינדר, מנעולי דלתות, מנעולי תלייה, רב בריח ועוד. רמת ההגנה שמעניק המנעול תלויה בסוג המנגנון המפעיל את הצילינדר.

 

מנעול לשונית זהו מנעול בעל מנגנון נעילה פשוט. כאשר אנו מכניסים את המפתח לחור המנעול ומסובבים אותו, הסיבוב גורם לשונית המנעול להיכנס אל משקוף הדלת, כניסת הלשונית אל המשקוף מצמידה את הדלת למקומה ומונעת את פתיחתה. מנעול לשונית הוא מנעול שקל מאוד לפרוץ אותו וזו הסיבה שהוא משמש בעיקר לנעילה של דלתות פנימיות, ארונות, מגרות ועוד. את מנעול הלשונית אפשר לקנות בכל חנות לחומרי בניין וכל מנעולן ידע להתקין אותו בקלות.

 

מנעול עליון הוא מנעול שאותו מתקינים בחלקה העליון של הדלת, בדרך כלל בגובה הפנים של אדם ממוצע. מנעולים עליונים משמשים בדרך כלל כמנעולים נוספים, הם מעניקים הגנה נוספת והם נפוצים בדרך כלל בדלתות שקל לפרוץ אותן כמו דלתות עץ. מנעולים עליונים מותקנים בדרך כלל בטכניקה של מנעולי צילינדר.

 

מנעולי רב בריח הם מנעולים המספקים רמת הגנה גבוהה במיוחד. אלה הם מנעולים בעלי מנגנון של ארבעה כיוונים, יש להם סגירה הרמטית והם מגיעים עם דלת פלדלת. כדי להתקין  מנעולי רב בריח יש צורך בהכשרה מיוחדת הניתנת על ידי החברה המייצרת את המנעולים.

 

מנעולים חכמים הם מנעולים הנפתחים באמצעות הקשת קוד או זיהוי ביומטרי. מנעולים אלו נחשבים למנעולים מתקדמים ביותר והם מייתרים את הצורך שבנשיאת מפתח.

 

אולי יעניין אותך בשירותי:

 

מנעולן ביהוד – מתי צריך להחליף מנעול?

 

  • כאשר אתם עוברים לדירה חדשה, קנויה או שכורה, מומלץ להחליף את המנעול הישן במנעול חדש. אף פעם לא נוכל לדעת מי מחזיק את המנעול הישן ואיזה שימוש הוא עלול לעשות בו.

 

  • כאשר המנעול חורק, נתקע או שאינו מסתובב בקלות, לא כדאי לחכות עד אשר הוא ייתקע ואתם תמצאו את עצמכם עומדים חסרי אונים מול דלת סגורה. המנעול החל לעשות בעיות, אל תהססו, הזמינו מיד פורץ מנעולים מומחה בתחום החלפת מנעולים.

 

מחפשים מנעולן ביהוד? צרו קשר עם “דניאל המנעולן”. אנו ותיקים, אנו מנוסים ואנו מגיעים במהירות לכל כתובת ביהוד!

Call Now Buttonחייג עכשיו !