מנעולן בפתח תקווה

העיר פתח תקווה נמצאת בתנופת בנייה. בכל רחוב שבו נרים את הראש, ניתקל במנופים גבוהים המשמשים את העובדים לבניית בניינים רבי קומות. ברבי הקומות הנבנים בשכונות החדשות כמו אם המושבות, גני הדר או כפר גנים עובדים מנעולנים רבים המתקינים בדירות החדשות דלתות ומנעולים ובשכונות הישנות מעניקים המנעולנים לתושבים הוותיקים שירותים חיוניים ונדרשים.

מנעולן בפתח תקווה
מנעולן בפתח תקווה

מנעולן בפתח תקווה – מהם השירותים הנפוצים

התקנת דלתות ומנעולים בדירות חדשות וגם בדירות ישנות. מנעולן מקצועי מכיר את כל  המנגנונים החדשים של המנעולים והוא ידע להמליץ לכם על המנעול המתאים מבחינת רמת ההגנה ולהתקין אותו בהצלחה. בשנים האחרונות מנגנוני הנעילה הפכו להיות מתוחכמים וכדי לדעת להתקין אותם בהצלחה נדרש המנעולן לשלוט בשיטות טכנולוגיות מתקדמות.

שכפול מפתחות – אם קניתם דירה חדשה וקיבלתם מפתח אחד מהקבלן, מנעולן בפתח תקווה ישכפל לכם את המפתח. כדי לשכפל מפתח בהצלחה יש צורך בידע מקצועי ובציוד מיוחד. לא מומלץ לתת לכל אחד לשכפל את המפתח לדירה, לפני שאתם בוחרים מנעולן חשוב לקבל עליו המלצות ולברר על המקצועיות שלו ועוד יותר על היושר ועל האמינות.

שחזור מפתחות הוא פעולה הנדרשת כאשר המפתח שלכם אבד או נשבר ואין לכם מפתח נוסף. מנעולן מקצועי ידע לשחזר מפתח לרכב או לדירה גם כאשר אין עותק של מפתח שאותו אפשר לשכפל.

קניתם דירה חדשה, התקנתם מנעול חדש, במקרים רבים המנעולים החדשים נתקעים בדלת, לא מסתובבים ולא יוצאים מהדלת. אם זה קרה גם לכם אל תנסו להוציא את המנעול בכוח, אתם עלולים לגרום לדלת החדשה נזקים, לעתים גם בלתי הפיכים. הזמינו מיד מנעולן מקצועי מומחה בתחום פריצת מנעולים והבעיה תיפתר בתוך שעה קלה.

אין כמעוט מי שלא מכיר את ההרגשה הזו, בפתח תקווה או בכל מקום. יצאתם רק לרגע מהרכב, הדלת נטרקה, המנעול נשאר בתוך הרכב ואתם עומדים חסרי אונים ולא יכולים להיכנס. מנעולן מקצועי מכיר את המתח ואת הלחץ שבהם אתם נמצאים ויעשה את הכול כדי להגיע במהירות האפשרית על מנת לפרוץ את הרכב ולאפשר לכם להמשיך בנסיעה. לפני שהמנעולן ייפרד מכם הוא יבדוק כי המנעול פותח את הדלת ומדליק ומכבה את המנוע של המכונית. רק לאחר שהוא יוודא שהכול תקין הוא יאפשר לכם להמשיך בנסיעה.

אתם חדשים בפתח תקווה, מחפשים מנעולן בפתח תקווה, הכניסו לרשימת אנשי הקשר את מספר הטלפון שלנו “דניאל שירותי מנעולנות“, בכל פעם שתיזקקו לנו, נגיע בהקדם ונשמח לעזור.

אולי יעניין אותך:

Call Now Buttonחייג עכשיו !