מנעולן בקרית אונו

מנעולן בקרית אונו – כל המידע על סוגי המנעולים ועל החלפת מנעולים

 

מנעולן בקריית אונו מעניק מגוון שירותים, הוא משכפל ומשחזר מפתחות לבית ורכב, משכפל ומשחזר שלטים, פורץ דלתות ורכבים, פורץ כספות, מתקן ומחליף מנעולים ועד. אם אתם זקוקים לאחד משירותי המנעולנות, צרו קשר עם “דניאל פורץ מנעולים“. צוות העובדים מחויב לעבודה, מקצועית, לשירות אדיב ולמחירים הוגנים.

מנעולן בקריית אונו
מנעולן בקרית אונו

מנעולן בקרית אונו – מידע על סוגי הנעולים הנפוצים

 

מנעול צילינדר זהו אחד המנעולים הנפוצים ביותר הפועל על העיקרון של סיבוב המפתח. בשוק קיימים סוגים שונים של מנעולי צילינדרים ברמת אבטחה שונה ובמחירים שונים. מנעולן בקרית אונו מקצועי ידע להתאים לכל אחד את סוג המנעול הנדרש בהתאם לצרכים ולתקציב.

 

מנעולי רב בריח הם מנעולים בעל מנגנון של ארבעה כיוונים. מנעולים אלו מספקים רמת הגנה גבוהה במיוחד, יוצרים סגירה הרמטית ומעניקים הגנה מרתיעה. את מנעולי הרב בריח מתקינים מנעולנים מקצועיים שעברו הכשרה מיוחדת.

 

מנעול לשונית הוא מנעול בעל מנגנון נעילה פשוט. כל סיבוב של המפתח בחור המנעול גורם לסיבו של לשונית המנעול פנימה, מצמיד את הדלת למקומה ומונע את הפתיחה שלה. בשל הפשטות של המנגנון, מנעול לשונית הוא מנעול קל לפריצה והוא משמש בדרך כלל לנעילת דלתות פנימיות או מגירות לשולחן, ארונות ועוד. מבין סוגי המנעולים השונים, מנעול הלשונית נחשב למנעול זול שאפשר לקנות בכל חנות לחומרי בניין.

 

מנעול עליון הוא מנעול שאותו מתקינים על הדלת בגובה הפנים של אדם ממוצע. המנעול העליון הוא בדרך כלל מנעולן נוסף והוא מותקן בדלתות עץ אשר קלות יותר לפריצה מאשר דלתות מתכת. רוב המנעולים העליונים מותקנים בטכנולוגיה של מנעולי צילינדר.

 

מנעולים חכמים הם מנעולים הנפתחים ונסגרים באמצעות הקשת קוד או באמצעות טביעת אצבעות. מנעולים אלו מייתרים את הצורך בנשיאת מפתח ואת החשש מאיבוד המפתחות.   בעת התקנת המפתח מטעימים את טביעת האצבעות או קוד מוסכם, והקשת הקוד או טביעת האצבעות תפתח ותנעל את המנעול.

 

 

מנעולן בקרית אונו – מתי צריך להחליף את המפתח

 

  • גם המנעולים הטובים ביותר נשחקים עם השנים. כאשר המנעול חורק, לא מסתובב ולא מצליח לפתוח את הדלת נסה לשמן אותו בשמן מיוחד לשימון מנעולים הנמכר בחנויות של חומרי בניין. אם זה לא עזר הזמינו מיד מומחה לתיקון מנעולים רגע לפני שאתם מוצאים את עצמכם תקועים מחוץ לדלת ולא יכולים להיכנס הביתה.

 

  • עברתם לדירה חדשה, שכרתם או קניתם, אל תחסכו ואל תשתמשו במנעולים הישנים. אף פעם אינכם יכולים לדעת מי מחזיק במנעול הישן שלכם ומתי הוא עלול לעשות בו שימוש ולפרוץ לבית.

 

  • המפתח אבד, כדאי להחליף מנעול. כך תהיו בטוחים שמי שימצא את המנעול האבוד, לא יוכל להשתמש בו.

 

מחפשים מנעולן בקרית אונו, צרו קשר עם “דניאל שירותי מנעולנות”. תושבים רבים בקרית אונו ישמחו להמליץ עליו.

Call Now Buttonחייג עכשיו !