מנעולן ברמת גן

מנעולן ברמת גן
מנעולן ברמת גן

אם אתם מחפשים מנעולן ברמת גן בדפי זהב או ברשת האינטרנט, סביר להניח כי תיתקלו בהרבה שמות של מנעולנים. ואכן, שוק המנעולנים מוצף וכל יום מצטרפים מנעולנים חדשים. אך האם אפשר לסמוך על כל מנעולן, האם נוכל להפקיד את המפתח לרכוש היקר בידי כל מי שמפרסם את עצמו כמנעולן מומחה, ואיך נוכל לדעת שהמנעולן שאותו אנו רוצים להזמין הוא מנעולן מקצועי, הגון וישר.

מנעולן ברמת גן – 7 טיפים שיעזרו לכם לבחור מנעולן מקצועי ואמין

  • הניסיון הוא אחד הפרמטרים המעידים על המקצועיות של המנעולן ועל הישרות שלו. שוק המנעולנים רווי והתחרות בשוק קשה. רק מנעולן ששרד את התחרות הקשה והצליח לצבור מספר שנות עבודה וניסיון, הוא כנראה מנעולן מקצועי וישר שבידיו תוכלו להפקיד ללא חשש את המפתח לרכוש היקר.
  • מנעולנים נדרשים לקבל תעודת יושר מטעם משטרת ישראל. תעודת היושר מעידה כי המנעולן המחזיק בה הוא מנעולן ללא עבר פלילי, מנעולן ישר שאפשר לסמוך עליו. לכן עוד לפני שהמנעולן מתחיל בעבודה, בקשו לראות תעודת יושר מטעם משטרת ישראל.
  • מנעולן מקצועי לא יפרוץ את הדלת של הבית או הרכב שלכם לפני שהוא ווידא מעל לכל ספק כי אתם הבעלים של הרכוש. אם המנעולן שהזמנתם לא מבקש מכם הוכחות על הבעלות על הרכוש, אל תתעסקו אתו, הזמינו מנעולן אחר.
  • הדלת של הבית או הרכב נתקעה ואתם עומדים בחוץ חסרי אונים? מנעולן ישר ומקצועי מכיר ומבין את הלחץ שבו אתם נתונים, ולכן הוא יעשה את כל המאמצים להגיע במהירות האפשרית. אם המנעולן לא מתחייב להגיע בתוך עשרים דקות עד חצי שעה, המשיכו לחפש מנעולן אחר.
  • כאשר אתם מחליפים את המנעול או רק חלק ממנו, שאלו את המנעולן האם הוא עושה שימוש בחלקים חדשים ומקוריים. אם התשובה חיובית, בקשו לראות את האריזה המקורית של חלקי החילוף. אם המנעולן לא מראה לכם את האריזה המקורית, אל תיעזרו בשירותיו.
  • הדרך הטובה ביותר לדעת כי בחרתם מנעולן ישר ומקצועי היא דרך המלצות. כאשר אתם מחפשים מנעולן נסו לדלות מידע בין שכנים, חברים או בני משפחה ולקבל המלצות על מנעולן מקצועי שעזר להם. אם האנשים שאליהם פניתם היו מרוצים משירותי המנעולן, הם ישמחו להמליץ עליו בחום.
  • בעידן האינטרנט אפשר לקבל מידע כמעט על כל מנעולן. הקישו את שם המנעולן במנוע החיפוש של גוגל ותקבלו מידע רב. אם תיתקלו בתלונות, בחוות דעת שליליות או בתביעות משפטיות, אל תבחרו בו.

אינספור תושבי רמת גן ישמחו להמליץ על “דניאל פורץ מנעולים“. אנו מעניקים שירות מקצועי ועובדים באישור של משטרת ישראל.


אולי יעניין אותך: שירותי מנעולן או תיקון דלתות

Call Now Buttonחייג עכשיו !