מנעולן ברמת השרון

רמת השרון היא עיר במרכז הארץ המאופיינת בבתים צמודי קרקע ובאוכלוסיה ברמה סוציו אקונומית גבוהה. סקר שנעשה בין תושבי רמת השרון בתחום המנעולנות מעלה נתונים מעניינים. כשבעים ושישה אחוז מהתושבים הודו כי הם נזקקים לשירותי מנעולן פעמיים בשנה בממוצע וכאשר הם מחפשים מנעולן, הם בוחרים רק מנעולנים מקצועיים העונים על מספר פרמטרים מקצועיים.

פריצת דלתות
פריצת דלתות

מנעולן ברמת השרון –  מי נחשב למנעולן מקצועי בעיני תושבי רמת השרון?

למעלה משמונים אחוז מתושבי רמת השרון סוברים כי מנעולן מקצועי הוא מנעולן שעבר קורס הכשרה מקיף בתחום. לדעתם, כדי להצליח בתחום המנעולנות יש צורך להכיר את כל המנגנונים של המנעולים החדישים ולהיות מצוידים בכלי עבודה מקצועיים ועדכניים. כל התושבים ציינו כי אומנם מנעולן מקצועי חייב להיות מקצועי ומעודכן, אך מעל הכול הוא חייב להיות ישר והגון. רק בידי מנעולן הגון נוכל להפקיד את המפתח לרכוש היקר שלנו, טענו התושבים.

קרוב למאה אחוז מתושבי רמת השרון העידו כי לא יזמינו מנעולן שאינו נושא תעודת יושר מהמשטרה. תעודת היושר, טענו התושבים, היא קריטית לבחירת מנעולן ורק כך נדע כי המנעולן שבחרנו אינו בעל עבר פלילי.

אין כמעט תושב שלא ציין את מהירות ההגעה של המנעולנים. במצבים רבים שבהם אנו נזקקים לשירותי מנעולן, אומרים התושבים, אנו נמצאים בסיטואציה לא נעימה של לחץ, חרדה ולפעמים גם היסטריה. מנעולן אחראי חייב להבין את המצב הרגיש והמיוחד ולהגיע במהירות האפשרית ולסייע לנו.

תושבים רבים מודים כי הבחירה של המנעולן אינה פחות חשובה עבורם מאשר בחירה של מוסכניק או כל בעל מקצוע חשוב אחר. זו הסיבה מדוע הם יבחרו מנעולן מקצועי רק לאחר שקיבלו עליו המלצות.

 

מנעולן ברמת השרון – מידע קצר על עבודת המנעולן

  • עבודת המנעולן היא עבודה בעלת מסורת של שנים ארוכות ורבות. כבר במצריים העתיקה אנו פוגשים את המנעולנים הראשונים ומגלים להפתעתנו כי הטכניקות הבסיסיות של המנעולים ושל עבודת המנעולן היו דומות לטכניקות הנהוגות עד היום.
  • עבודת המנעולן מחייבת הכרה של כל סוגי המנגנונים של המנעולים והעדכונים החדשים. מנעולים רבים נקראים להגשת עזרה כאשר הם לא מכירים את סוג המנעול או במקרה של פריצת רכבים את דגם הרכב שעליהם לפרוץ. רק כאשר הם שולטים באופן מלא בכל מנגנוני הנעילה הם יצליחו לפרוץ כל מנעול בהצלחה, בלי לגרום נזק למנעול או לדלת.
  • כלי העבודה והציוד של המנעולנים הם אחד הפרמטרים החשובים להצלחה. כדי להתגבר על התחכום של מנגנוני הנעילה החדשים יש צורך בציוד מקצועי, עדכני ויקר שיסייע למנעולן לפרוץ בהצלחה.

מחפשים מנעולן מקצוע ברמת השרון? צרו קשר עם “דניאל שירותי מנעולנות”, אינספור תושבים כבר נהנו מהשירותים שלנו, הם ישמחו להמליץ עלינו גם לכם!


אולי יעניין אותך:

Call Now Buttonחייג עכשיו !