מנעולן רעננה

חברת “דניאל שירותי מנעולנות” מוכרת מאוד בין תושבי רעננה והסביבה. החברה עושה את כל המאמצים כדי לספק לתושבי העיר שירותים מקצועיים ולהעניק להם רמת ביטחון גבוהה.

תושבי רעננה הפנו אל הצוות המקצועי של החברה שאלות רבות בתחום המנעולנים, אספנו את השאלות הנפוצות ביותר ופנינו אל המומחים לקבל תשובות.

מנעולן 24 שעות
מנעולן 24 שעות

מנעולן רעננה – על כל שאלה תשובה

שאלה: איך אוכל להיות בטוח שהמנעולן שהזמנתי הוא מנעולן ישר והגון.

תשובה: יש מספר פרמטרים שיעניקו לך אינדיקציה על אודות הישרות של מנעולן ברעננה.

  • מנעולן ישר ומקצועי נושא תעודת יושר מטעם משטרת ישראל. תעודת היושר שאותה נושא המנעולן מעידה כי למנעולן אין עבר פלילי והוא בעל מקצוע ישר, מנעולן שבידיו תוכלו להפקיד ללא חשש את המפתח לרכוש שלכם.
  • מנעולן ישר לא יפרוץ את הדלת של הרכב או של הבית לפני שהוא יוודא כי מזמין העבודה הוא הבעלים של הרכוש.
  • מנעולן ישר משתמש רק בחלקי חילוף מקוריים, אלא אם הוא הודיע אחרת וביקש את הרשות שלכם להשתמש בחלקי חילוף משומשים. אם אתם רוצים להיות בטוחים כי חלקי החילוף שבהם משתמש המנעולן חדשים, בקשו לראות את האריזה המקורית.
  • כדי להיות בטוחים שהמנעולן שבחרתם הוא מקצועי, ישר והגון, בקשו עליו המלצות מחברים וידידים שנעזרו בשירותיו וישמחו להמליץ עליו.

 

שאלה: יש לי מנעול צילינדר ישן. האם עליי להחליף אותו?

תשובה: גם מנעולי צילינדר ישנים מספקים רמת הגנה גבוהה. רק במקרים שבהם המפתח של המנעול נגנב או אבד או כאשר המנעול חורק ולא פותח או נועל את הדלת בקלות, מומלץ להחליף צילינדר לחדש.

 

שאלה: קניתי דלת חדשה ויקרה, אך המנעול נתקע בה. אני חושש שתיקון יגרום נזקים לדלת היקרה. מה לעשות?

תשובה: מנעולן מקצועי ידע לתקן או להחליף את המנעול בדלת בלי לגרום לה נזקים. לפני שאתה מזמין מנעולן כדאי לברר מהי ההכשרה שלו בתחום ומהם הכלים שבהם הוא משתמש. ככל שהמנעולן צבר יותר ידע ומשתמש בכלי עבודה חדישים, כך נמוכים הסיכויים שלדלת היקרה ייגרם נזק.

 

שאלה: כמה זמן לוקח לפרוץ מנעול לדלת, לרכב או לכספת?

תשובה: טווח הזמן של העבודה שונה בכל דלת ובכל מצב. באופן עקרוני פריצה שגרתית צריכה לקחת כעשר דקות בממוצע. אך לעתים פריצת הדלת יכולה להיות מורכבת ומסובכת יקר ובהתאם לכך העבודה תמשך זמן רב יותר.

 

שאלה: האם זה נכון שלא מומלץ לנעול את הדלת כאשר היא פתוחה?

תשובה: כן, זה נכון. ההסיבה לכך היא הגיונית ופשוטה. כאשר הבריחים של הדלת חשופים כלפי חוץ, הם סופגים אבק ולכלוך אשר במשך הזמן עלולים להזיק למנגנון של הדלת.


אולי יעניין אותך:

Call Now Buttonחייג עכשיו !