מנעולן 24 שעות

מנעולנים מגישים לנו שירותים רבים, לא כולם דחופים, אך יש מקרים שבהם אנו נזקקים לשירותי המנעולן בשעות הקטנות של הלילה, בשבתות ובחגים. המנעולנים המקצועיים מכירים את הרגישות של המקצוע ומחויבים לשירותי מנעולן 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע. אם גם אתם זקוקים למנעולן מחוץ לשעות העבודה המקובלות, צרו קשר עם “דניאל שירותי מנעולנות”, אנו זמינים, אנו מגיעים מיד בכל שעה שתקראו לנו.

מנעולן 24 שעות
מנעולן 24 שעות

מנעולן 24 שעות – מתי נזמין את המנעולן מחוץ לשעות העבודה

מנעולן 24 שעות עשוי להציל חיים. במקרים שבהם יצאנו מהרכב והמפתח נשאר בתוכו יחד עם תינוק או ילד קטן שלא יכולים לצאת מהרכב, המנעולן יגיע במהירות בכל שעה כדי להציל את הילדים. במקרים כאלו אל תנסו לפתוח את הדלת או לחפש מנעול רזרווי. הזמינו מיד את המנעולן כי לפעמים ההבדל של מספר הדקות יכול להיות ההבדל שבין חיים למוות.

מנעולן 24 שעות יגיע אליכם בכל שעה ובכל מזג אוויר. לא נעים להיתקע מחוץ לבית או מחוץ לרכב בלילה קר וגשום ולהיחשף לרוחות סוערות או לגשמים עזים. על אף מזג האוויר הסוער מנעולן מקצועי יגיע אליכם במהירות האפשרית ויאפשר לכם להיכנס הבית או להיכנס למכונית ולהמשיך בדרך הביתה.

אתם מוזמנים למסיבה בליל שבת, רוצים להוציא מהכספת את התכשיטים, אך הכספת אינה נפתחת. אל תיכנסו ללחץ, הזמינו מיד מנעולן מומחה בפריצת כספות, הוא יגיע אליכם הביתה במהירות יפתח במיומנות את הכספת, יאפשר לכם להוציא את התכשיטים ולא יעזוב עד שהוא יוודא כי המנעול לכספת פועל שוב באופן תקין.

המפתח היחיד לרכב אבד ואתם מתכננים נסיעה לארוחת ליל שבת משפחתית, אך אין מפתח ואתם לא יכולים להיכנס ולהתניע את הרכב. אל תוותרו על ארוחת השבת, הזמינו מנעולן מומחה בשחזור מפתחות. מנעולנים מקצועיים ידעו לשחזר את המפתח לרכב גם ממצב של אין מפתח. בתוך כמה דקות יהיה לכם מפתח חדש שיצליח לפתוח את הרכב, להתניע אותו ולהביא אתכם אל היעד.

מנעולנים 24 שעות מגישים את כל שירותי המנעולנות, ולא רק במקרים דחופים. הם עוסקים בשכפול ושחזור מפתחות, בשכפול ושחזור שלטים לרכב, בהחלפת מנעולים, בתיקון מנעולים, פורץ מנעולים ועוד.

בכל פעם שאתם מזמינים מנעולן מקצועי לשירות דחוף או רגיל, בדקו האם המנעולן מחזיק בתעודת יושר מטעם משטרת ישראל. תעודת היושר מבטיחה כי המנעולן שבחרתם הוא מנעולן הגון  וישר, מנעולן שבידיו תוכלו להפקיד את המפתחות לרכוש היקר שלכם.

אולי יעניין אותך:

טלפון: 058-6159933

Call Now Buttonחייג עכשיו !