מנעול עליון {כספת} ג’ואל

פעם לפני כל המודרניזציה והשכלולים בתחום הדלתות הפרזול והביטחון הדלתות היו סטנדרטיות לגמרי . דלת חומה פרזול וידיות בשביל לצאת ידי חובה מה שנקרא. וצילינדר.

היום זה כבר לא מספיק.

מעבר לצילינדר הרגיל והמוכר יש היום צילינדר נוסף שנותן עוד קצת ביטחון ושקט זהו המנעול עליון. זהו מנעול שממוקם בחלק העליון של הדלת ומבחוץ יש קוביית נירוסטה עם חור להכנסת המפתח שנראה בדיוק כמו זה של כספת. היום למשל בבנייה החדשה זה כבר תקן. זה מגיע עם הדלת והביטוח נגד פריצה גם מחייב את זה.

ישנן דלתות ש/מגיעות עם זה מובנה וישנן דלתות שלא. אלו שלא ..ניתן להתקין עליהן את זה במידה ותרצו קצת יותר שקט וביטחון לבית ולגרים בו.

התקנת מנעול עליון כספת - חלק 2
התקנת מנעול עליון כספת – חלק 1
התקנת מנעול עליון כספת - חלק 2
התקנת מנעול עליון כספת – חלק 2


ההבדלים במנעול כספת הם?

במנעול כספת ג’ואל יש מגוון סוגים וחברות כגון רב בריח ומולטילוק המובילות בתחום הזה

וישנן גם חברות אחרות פחות מוכרות שגם להם יש את המנעול כספת עליון לדלת שהם גם מן הסתם יותר זולים . אך אם תבחרו ברב בריח או בייחוד במולטילוק הרי לכם מנעול שעובד כל החיים עם אפס תקלות. וגם מבחינת בריחים יש מנעול שמגיע עם 3 בריחים עבים ויש כאלה שמגיעים עם 4 בריחים עבים. המנעול הזה קשה לפריצה וכך אתם מוגנים יותר

מה שעוד חשוב לדעת זה שבמידה ונעלתם גם את המנעול העליון וגם את הצילינדר הרגיל שליד הידית  ותצטרכו לקרוא לפורץ מנעולים פה הסיפור קצת שונה ויותר מסובך מהרגיל גם מבחינת מחיר גם מבחינת זמן . כי ברגע שפורץ מוציא את 2 המנגנונים הללו בפריצה תהיו זקוקים ל-2 כאלה חדשים .

בהמלצה שלנו במידה ויש לכם צילינדר רגיל תחייגו אלינו להתקנת מנעול נוסף איתו תקבלו 3 מפתחות ואנחנו מבטיחים לכם שקט לטווח ארוך .בהתקנה של כחצי שעה תוכלו להתחדש במנעול חדש ועם עוד קצת שקט בלילה

אנו נגיע אליכם עם מבחר המנעולים ועם מגוון סוגי המנעולי כספת שלנו ואתם תבחרו איזה תרצו להתקין על הדלת שלכם


אולי יעניין אותך:

Call Now Buttonחייג עכשיו !