פורץ מנעולים בתל אביב

פורץ מנעולים הוא בעל המקצוע שיגיש לכם סיוע מהיר כאשר תיתקעו מחוץ לדלת הנעולה של הבית או הרכב. אומנם המילה פריצה מעוררת אסוציאציה שלילית, אך פורץ מנעולים מוסמך עובד בהתאם לחוק, זהו בעל המקצוע שקיבל רישיון לעסוק בפריצת מנעולים לצורך הצלה והגנה במצבי חירום.

את פורץ המנעולים לא נזמין רק כאשר אנו נדרשים לפרוץ את דלת הבית, דלת הרכב או דלת הכספת, זהו בעל המקצוע שאתן נתייעץ כאשר נרצה למגן את הדירה ולבחור את מנגנון הנעילה המתאים. הניסיון הרב של פורץ המנעולים יסייע לנו לבחור את המנעול הטוב ביותר, מנעול שיקשה על פורצים פוטנציאליים לפרוץ אל הבית שלנו.

תיקון דלתות
פורץ מנעולים בתל אביב

פורץ מנעולים בתל אביב – האם כל מנעולן הוא גם פורץ רכבים?

גם פורץ מנעולים וגם מנעולן עוסקים בתחום המנעולים, אך זהו כנראה המכנה המשותף היחיד בניהם. בעוד שהמנעולן התמקצע בתיקון, בהחלפת מנעולים, בשכפול מנעולים ושלטים, פורץ המנעולים עבר הכשרה ייחודית בתחום פריצת המנעולים. פורץ המנעולים נקרא אל הזירה כאשר הוא אינו יודע איזה סוג מנעול עליו לפרוץ, לכן עליו להכיר היטב את העקרונות של מנגנוני הנעילה ולהתעדכן בכל החידושים בתחום של מנגנוני הנעילה. אם לא יעשה כך, הוא לא יצליח בעבודה.

גם למנעולן יש ידע רב במנגנוני הנעילה, אך אין לו את הניסיון. פורץ מנעולים מבצע פריצת מנעולים מספר פעמים ביום, לעומת המנעולן, הוא יצליח לפרוץ כל מנעול בלי לגרום נזקים למנגנון הנעילה או לדלת.

מנעולן העוסק בתיקון מנעולים, בהחלפת מנעולים ועוד, אינו חייב להציג תעודת יושר ממשטרת ישראל. פורץ מנעולים, לעומתו, אינו יכול לעבוד בלי שתהיה תעודה המעידה כי אין לו עבר פלילי וכי הוא ישר והגון.

פורץ מנעולים זמין עשרים וארבע שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע. פורץ המנעולים נקרא אל הזירה במצבי חירום. הלקוחות שלו נמצאים במצבי לחץ ועומדים חסרי סבלנות מחוץ לדלת הסגורה, והוא חייב להגיע אל הזירה במהירות בכל שעה בשעות היממה.

פורץ המנעולים חייב להצטייד בציוד יקר כדי לפרוץ בהצלחה את המנעולים. מנגנוני הנעילה משתכללים כל הזמן ונעשים מורכבים מיום ליום. אם פעם היה יכול הפורץ לפרוץ בעזרת ציוד פשוט, היום הוא חייב לעבוד בעזרת ציוד מתוחכם ויקר. ככל שהציוד יהיה חדיש ועדכני יותר, כך ייגרם פחות נזק למנגנון הנעילה או לדלת.

פורץ מנעולים מקצועי מתעדכן ועובר הכשרות קבועות כל הזמן. יש חברות ידועות, כמו רב בריח, אשר מכשירות את המנעולים לפרוץ את הדלתות שלהם ומעניקות לו הסמכה מיוחדת מטעמם.

בדניאל שירותי מנעולנים כל פורצי המנעולים עברו הכשרות מקפות ורבות בתחום, הם מכירים היטב את כל מנגנוני הנעילה וידעו לפרוץ כל דלת בהצלחה.

אולי יעניין אותך מנעולן בתל אביב או מנעולן בקרית אונו

Call Now Buttonחייג עכשיו !