פריצה לרכבים – עבודה של מקצוענים!

זה קרה לכל אחד מאתנו לפחות פעם אחת… יצאנו מהרכב, טרקנו את הדלת והמפתח נשאר בפנים. זה יכול לקרות בכל מצב, כשאנחנו ממהרים לפגישה עסקית, חונים בחניון של מרכז קניות או נמצאים באמצע בילוי משפחתי או רומנטי. אל תכנסו לפאניקה, פורץ רכבים מומחה ומיומן יגיע בתוך זמן קצר, יפתור את הבעיה ויושיט לכם את כל העזרה הנדרשת.

פריצה לרכבים
פריצה לרכבים

פריצה לרכבים – 5 דברים שכדאי לדעת על עבודתו של פורץ רכב

פריצת רכבים הוא שירות חיוני שיסייע לכם במגוון מצבים. שכחתם את המפתחות בתוך הרכב, יש בעיה במנעול, הדלת אינה נפתחת, המפתח נשאר תקוע במנעול, לא מסתובב ואי אפשר להוציא אותו או שאולי איבדתם את המפתח היחיד שיש לכם לרכב.

פורץ רכבים מכיר את הלחץ שבו אתם נתונים, ולכן הוא יגיע אליכם במהירות האפשרית. לפני שהוא יתחיל בפריצת הרכב הוא יוודא שאתם הבעלים החוקיים של הרכב, לעתים הוא יבקש לראות מסמכים המאשרים את הבעלות שלכם על הרכב.

פריצת רכבים היא עבודה של מקצוענים. כיום יש מגוון גדול של רכבים ושל  מנעולים בעלי מנגנונים שונים. פורץ רכבים מקצועי צריך להכיר את כל סוגי המנגנונים של הרכבים,  הוא מגיע עם ארגז כלים ייעודי המאפשר לו לפרוץ בהצלחה כל רכב, מכל סוג ומכל דגם.

פריצת הרכב צריכה להתבצע בדרך שתגרום את  מינימום הנזק לרכב. עבודה חובבנית עלולה לגרום נזקים הן למנגנון הנעילה והן לדלת של המכונית. רק מנעולן מקצועי המתמחה בתחום של פריצת רכבים ידע לזהות נכון את הבעיה ולפתור אותה במהירות וללא גרימת נזקים.

פריצת רכבים אינה מסתיימת רק בפריצת הרכב. מנעולן מקצועי יוודא לאחר הפריצה כי המנעול המתוקן מצליח לסגור את דלת הרכב, נכנס ויוצא בקלות, ומתניע את הרכב.

 

פריצת רכבים – 3 טיפים לבחירת המנעולן

  • חשוב לבחור מנעולן בעל ידע נרחב בתחום המנעולנות. במקרים רבים יהיה צורך לתקן את המנעול או להחליף אותו, רק מנעולן מקצועי שעבר הכשרה יסודית בתחום ידע להעניק לכם את השירותים האלו.
  • חשוב לבחור מנעולן בעל תעודת יושר ממשטרת ישראל. תעודת היושר מטעם המשטרה מעידה כי למנעולן אין עבר פלילי, הוא ישר ואמין ואתם יכולים להפקיד בידיו ללא חשש את המנעול לרכב היקר שלכם.
  • מחפשים מנעולן מומחה ומנוסה בתחום פריצת מנעולים, צרו קשר עם “דניאל שירותי מנעולנות” אנו מגיעים במהירות לכל מקום שאליו ניקרא, מכירים היטב את כל סוגי המנעולים לרכב ושמחים לסייע לכם בדרך המקצועית והישרה ביותר.

 

קרא עוד על:

דבר איתנו ותקבל שירות VIP