פריצת דלתות – למה חשוב לבחור מנעולן מקצועי?

לא נעים להגיע הביתה או למשרד ולעמוד מול דלת נעולה מבלי יכולת להיכנס. סיבות רבות מונעות מכם להיכנס אל הבית או המשרד, המנעול אבד או נשכח, המנעול נשבר ועוד, אך בכל סיבה שתהיה, אתם צריכים להזעיק מנעולן המתמחה בתחום פריצת דלתות. מנעולנים אחראים ומקצועיים עובדים עשרים וארבע שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע. מהרגע שתזעיקו אותם, לא יעבור זמן רב עד שהם יגיעו, יפרצו את הדלת ויאפשרו לכם להמשיך בשגרת היום.

פריצת דלתות
פריצת דלתות

פריצת דלתות – איך לבחור את המנעולן המתאים?

אם זהו מצב חירום וברשימת אנשי הקשר שלכם לא מופיע מנעולן מקצועי, אתם יכולים לחפש מנעולן דרך רשת האינטרנט, בפורטלים ייעודיים או בדפי זהב ועוד. בשיחה הראשונה נסו ליצור קשר עם המנעולן, לגלגל אתו שיחה קצרה כדי להתרשם ממנו. שימו לב האם הוא נשמע מקצועי ואמין, האם הוא מוכן להגיע במהירות אליכם, מהו הניסיון שלו ומהו המחיר שאותו הוא מבקש עבור פריצת הדלת שלכם.

אם לא מדובר במצב חירום, כדאי לברר בין חברים ובני משפחה האם הם יכולים להמליץ לכם על מנעולן מקצועי וישר. אם לא הצלחתם לקבל המלצות מחברים, נסו להיעזר ברשת האינטרנט. הקישו במנוע החיפוש פריצת דלתות והוסיפו את האזור הגיאוגראפי שבו אתם גרים. מנוע החיפוש ייתן לכם מידע רב על אודות המנעולנים המובילים באזור שלכם, ובמקרים רבים תוכלו גם למצוא המלצות על אודות מנעולנים מצטיינים.

אל תזמינו מנעולן שאינו נושא תעודת יושר מטעם משטרת ישראל. תעודת היושר תבטיח לכם כי למנעולן שבחרתם אין עבר פלילי, הוא בעל מקצוע ישר והגון, מנעולן שבידיו תוכלו להפקיד ללא חשש את המנעול לבית ולרכוש שלכם.

ערכו סקר שווקים והשוו מחירים על בסיס נתונים שווים, לעתים תופתעו מפער המחירים, אך תמיד חשוב לזכור כי המחיר אינו הפרמטר העיקרי לבחירת המנעולן, אלא  המקצועיות, הוותק, האמינות והישרות.

חשוב לבחור מנעולן מיומן ובעל ניסיון. רק מנעולן ותיק שצבר ניסיון רב בתחום ידע לפתוח כל סוג של מנגנון למנעול ללא גרימת נזק למנגנון או לדלת.

 

פריצת דלתות – אילו שירותים יעניק לכם המנעולן?

 

  • מנעולנים העוסקים בפריצת דלתות מעניקים שירותי פריצה לרכבים, לבתים, למשרדים לבתי עסק ועוד.
  • מנעולנים מקצועיים מכירים היטב את כל סוגי המנגנונים. הם ידעו לתקן או להחליף בהצלחה כל מנעול שחוק ושבור.
  • דניאל פורץ מנעולים מוסמך מכירים את כל סוגי המנעולנים. אנו נדע לפרוץ, לתקן או להחליף בהצלחה כל סוג של מנעול.

 

אולי יעניין אותך:

דבר איתנו ותקבל שירות VIP