פריצת כספות – רק מנעולן מקצועי ידע לפרוץ בהצלחה כל כספת!

 

איבדתם את המפתח לכספת או שהכנסתם את המפתח למנעול, אך הכספת לא נפתחת, אל תנסו לפתוח בכוח. ברוב המצבים לא תצליחו להועיל ובמקרים רבים תגרמו לנזק רב יותר. זה הזמן להזמין מנעולן מקצועי המתמחה בתחום של פריצת כספות. מנעולנים העוסקים בפריצת כספות זמינים בכל עת, עשרים וארבע שעות ביממה גם בסופי השבוע ובימי החגים.

פריצת כספות
פריצת כספות

 

פריצת כספות – 3 דברים שחשוב לדעת

יש סוגים שונים של מנעולים לכספת, ולכל סוג של מנעול יש מנגנון ייחודי ושונה. יש מנעולים דיגיטאליים, יש מנעול צילינדר, יש מנעול  ביומטרי, חשמלי ועוד. מנעולן המתמחה בפריצת כספות חייב להכיר את כל סוגי המנעולים כדי שיצליח לפרוץ אותם בקלות וללא גרימת נזק למנגנון הנעילה של הכספת ובלי להשאיר עקבות.

פריצת כספות היא עבודה מורכבת הדורשת ידע, ניסיון וציוד מיוחד. בשנים האחרונות מנגנוני הנעילה של הכספות השתכללו ונהיו מתוחכמים יותר ויותר. רק מנעולן העובר הכשרות קבועות ומעודכן בתחום, ידע להכיר את כל סוגי המנעולים ולפרץ אותם בהצלחה. חשוב לדעת כי ככל שמנגנון הנעילה של הכספת חדיש ומורכב יותר, כך עבודת המנעולן תהיה קשה יותר ויקרה יותר.

תהליך הפריצה יכול להימשך בין מספר דקות לבין מספר שעות בהתאם לסוג הכספת ולמורכבות של המנגנון. במקרים מיוחדים, כאשר המנעולן לא יצליח לפרוץ את הכספת בשיטות הקלאסיות הוא ייאלץ לבצע חיתוך של הכספת באמצעות דיסק. פריצה וחיתוך באמצעות דיסק יימשכו זמן רב יותר ויעלו בהתאם.

 

פריצת כספות – איך לבחור את המנעולן?

לא כל מנעולן מתאים לפריצת כספות. חשוב לבחור מנעולן מקצועי, אך גם ישר ואמין, מנעולן שבידיו תוכלו להפקיד ללא חשש את המנעול לרכוש היקר שלכם. לפני שאתם מסכמים עם המנעולן חשוב לוודא כי המנעולן הוא בעל תעודת יושר ממשטרת ישראל, תעודה המעידה כי הוא איש ישר, אמין והגון.

חשוב לבדוק מהי ההשכלה שלו ומהו הוותק שלו בתחום. נסו לברר האם הוא עבר קורס מיוחד המיועד לפורצי כספות והם הוא פעיל בתחום זמן רב. שוק המנעולנים הוא שוק פרוץ, בכל יום קמים ונופלים מנעולנים והוותק של המנעולן הוא אחד הפרמטרים המעיד על מקצועיות ורצינות. מנעולן שהצליח לשרוד את התחרות בשוק הוא ודאי מקצועי ומיומן.

כבר בשיחת הטלפון הראשונה כדאי לתת למנעולן פרטים על אודות הכספת שלכם כדי שתוכלו לברר האם הוא מכיר את הדגם שלכם והאם הוא יכול להושיט לכם עזרה.

דניאל שירותי מנעולנות מכירים היטב את כל המנגנונים של נעילת הכספות. צברנו ידע וניסיון רב בתחום, הצלחנו לעזור לאינספור אנשים, נצליח לעזור גם לכם.

 

קרא עוד על:

דבר איתנו ותקבל שירות VIP