שכפול שלטים

בעבר רק למכוניות יוקרה היו שלטים, אך כיום כל מכונית שעלתה על הכביש בעשר השנים האחרונות מצוידת בשלט החיוני לפתיחה

שכפול שלטים
שכפול שלטים

ולסגירה של הדלת. כל בעל רכב חייב לפחות שלט רזרווי אחד כדי שבמקרה שבו השלט לרכב יאבד או יתקלקל הוא לא יישאר חסר אונים מול הדלת הנעולה.

צריכים לשכפל את השלט, צרו קשר עם “דניאל שירותי מנעולנות“!

שכפול שלטים – 3 דברים שחשוב לדעת

ככל שהרכב מצויד במערכת הגנה אלקטרונית מתוחכמת יותר, כך גם השלט לרכב יהיה מורכב ומתוחכם יותר.

בדגמים רבים של מכוניות מפתח הרכב מובנה בתוך השלט והוא פועל בסנכרון מושלם עם מערכות שונות של הרכב כמו מערכת החשמל, מערכת האבטחה ועוד. זו הסיבה מדוע ברכבים אלו אין אלטרנטיבה אחרת לפתיחת הדלת, אלא רק באמצעות השלט. אם גם לכם יש רכב מסוג זה, אל תחכו עד אשר השלט היחיד לרכב יאבד או יתקלקל, הקדימו רפואה למכה, שכפלו את השלט כדי שבזמן של תקלה בשלט או אובדן, תוכלו להיות רגועים ולא להיזקק לשירותי פריצת רכב.

שלטים לרכב עשויים להתקלקל מסיבות רבות, כמו בלאי, שחיקה, רטיבות או לחות גבוהה, נפילה בזווית לא מתאימה ועוד. בכל מצב שבו השלט התקלקל או אבד, גם אם יש לכם שלט נוסף, לא מומלץ לחכות. יש לגשת מיד אל מנעולן מקצועי ולשכפל שלט חדש כדי שבמקרה הצורך יהיה לכם שלוט רזרווי נוסף.

שכפול שלטים היא מלאכה הדורשת ידע וניסיון רב. בעת שכפול השלט יש להכיר את כל התדרים בשוק ולהתאים את השלט שלכם לתדר הנכון. חשוב גם להכיר את כל סוגי הדגמים של האוטו ולבחור עבור כל דגם את השלט המתאים. מנעולנים מקצועיים מצויים בכלים טכנולוגיים מתקדמים המאפשרים להם לשכפל את השלט בדייקנות ובמקצועיות.

 

שכפול שלטים – למי כדאי לפנות?

כאשר אתם מעוניינים לשכפל את השלט לרכב אתם יכולים לפנות ליצרנית הרכב. לא כל המוסכים הפועלים מטעם יצרניות הרכב מציעים שירותים של שכפול רכב, ואם כן הם בדרך כלל יקרים יותר מאשר שכפול אצל מנעולנים מקצועיים.

הדרך היעילה ביותר היא לפנות אל מנעולן רכב מקצועי המומחה בתחום. כאשר אתם פונים אל המנעולן חשוב לוודא כי הוא מכיר היטב את דגם הרכב שברשותכם והוא מצויד בציוד מתאים שיאפשר לו לשכפל את השלט בדייקנות ובמקצועיות. רוב מנעולני הרכב המקצועיים יצהירו מראש אילו שלטים הם משכפלים ואלו לא. במקרים רבים כאשר המנעולן לא משכפל שלט מהדגם שלכם, הוא ידע להפנות אתכם אל מנעולן המתמחה בשכפול שלטים ומפתחות לדגם של הרכב שברשותכם.


אולי יעניין אותך:

Call Now Buttonחייג עכשיו !