תיקון דלתות זכוכית

תיקון דלת זכוכית לבית למשרד ולבניין

שירות – מנעולים – זכוכית חדשה – מחזיר דלת רצפתי – תיקון – מנעולן מקצועי

בחלק ניכר מהדירות והבתים בישראל, וכן במבני ציבור ומוסדות רבים, מותקנות דלתות עשויות מזכוכית- על פי רוב מדובר בדלתות גדולות יחסית לדלתות רגילות, הבנויות ממסגרת מתכת חזקה (אלומיניום או ברזל) ובתוכה לוח זכוכית מסוגים שונים.

לדלת הזכוכית יתרונות רבים על דלתות רגילות- הן נותנות מראה מודרני וחדיש לבית/ משרד, מאפשרות מבט החוצה אל הגינה והנוף, ומאפשרות כניסה כמות גדולה מאוד של אור לתוך המבנה.

מאחר ומדובר בדלתות גדולות וכבדות מהרגיל (למשל דלתות הזזה במרפסת או בסלון), יש עליהן עומס רב, ויש לשים לב ולבצע תחזוק שוטפת של הדלתות, המסילות והמנגנונים השונים המורכבים בהן (כמו הנעילה).

תיקון דלת זכוכית במקרה של בלאי או תקלה חייב להיעשות על ידי בעל מקצוע מוסמך ובעל ניסיון עם דלתות זכוכית, יש לזכור כי לדלת גם תפקידים אחרים כמו מתן ביטחון לתושבי הבית ובידוד מרעש ופגעי מזג אויר.

 

סוגי דלתות זכוכית ותיקונן

בשוק קיים מגוון עצום של דלתות זכוכית, הבנויות מחומרים שונים (מתכת, עץ, פלסטיק), המורכבות ממגוון גדול של סוגים ועובי של זכוכיות, כמו זכוכית מיגון בלתי שבירה, זכוכית מסננת קרינה, זכוכית מבודדת רעש וזכוכית בעלת מספר שכבות לבידוד מטמפרטורות קיצוניות- הכל לפי המיקום והיעוד של הדלת. במקרה של סדק אות תקלה בדלת, אין לבצע בשום פנים ואופן תיקון עצמאי- תיקון דלת זכוכית הוא עניין לבעלי מקצוע מנוסים ומוסמכים בלבד.

תחזוקה וטיפול בדלת

יש להקפיד להחליף את הזכוכיות בדלת גם במקרה של שברים או סדקים קטנטנים מיד עם הופעתם, סדק קטן כזה עלול לגרום להתרסקות ושבר פתאומיים של הדלת במקרה של שינוי טמפרטורה או מכה קלה.

גם תיקון של המנגנונים הקשורים לדלת (נעילות, משקופים, מסילות)- חייב להיעשות על ידי בעל מקצוע- מדובר בדלתות כבדות יחסית העלולות לגרום לפציעה ולנזקים במידה וייפלו בעת הטיפול או בעקבות תיקון דלת זכוכית שלא על ידי בעל מקצוע.

במוסדות ציבוריים, משרדים וחברות, מומלץ לקיים בקרה ותחזוקה שוטפת של דלתות הזכוכית, ולא להמתין להופעת שבר או תקלה בדלת- מקרה שיכול לשבש בצורה רצינית את שגרת העבודה במקום (כמו דלת שאינה נפתחת בבוקר או אינה נסגרת בסוף היום). חשוב לקבל שירות מחברה מוכרת ואמינה שתיתן לכם שרות וטיפול מיד עם קריאה לתיקון התקלה.

דניאל המנעולן שלך

Call Now Buttonחייג עכשיו !