תיקון דלתות – אל תמהרו להחליף את הדלת הישנה!

תיקון דלתות הוא שירות חיוני ונפוץ. דלתות הבית, המשרד או העסק נמצאות בשימוש יום יומי ובמשך השנים הן נוטות להישבר או להתקלקל. לא בכל תקלה או בעיה יש צורך להחליף  את הדלת הישנה ולקנות דלת חדשה. תיקון דלתות מקצועי המתבצע על ידי מנעולן ותיק ומומחה עשוי להשיב לכל דלת את כושר הנעילה ולחסוך לכם כסף רב.

תיקון כל סוגי הדלתות
תיקון כל סוגי הדלתות

תיקון דלתות – 5 דברים שחשוב לדעת

תיקון דלתות חייב להיעשות על ידי מנעולן מקצועי בעל ניסיון רב. בשנים האחרונות רמת ההגנה והאבטחה על הבתים והמשרדים עלתה מאוד ויחד אתה עלתה גם הרמה של מנגנוני הנעילה. השוק מציע מנגנונים מורכבים ומסובכים ורק מנעולן שעבר הכשרה בתחום ומתעדכן כל הזמן, מכיר את כל הסוגים של מנגנוני הנעילה, יצליח לאבחן את התקלה ולפתור אותה.

פריצת מנעולים מהווה עבירה פלילית כאשר היא אינה מבוצעת על ידי בעל הנכס או מישהו מטעמו. מנעולן מקצועי לא יפרוץ את הדלת שלכם ולא יתקן אותה לפני שהוא ווידא שאתם בעלי הנכס. אם הוא אינו עושה כך,אל תבחרו בו, המשיכו לחפש מנעולן אחר.

תיקון של מנגנון נעילה דורש ציוד מיוחד, השקעה רבה, דייקנות ויסודיות. המנגנון התקלקל, אל תבצעו “תיקונים קלים”. השקיעו בתיקון יסודי ומקצועי כדי שהתקלה לא תחזור שוב וכדי שהדלת תוכל לשמש אתכם בביטחון עוד שנים רבות. 

שירות של תיקון דלתות נדרש במקרים רבים. כאשר הדלת אינה נפתחת ונסגרת בצורה חלקה, כאשר הדלת מרעישה בכל פתיחה או סגירה, כאשר הדלת יצאה מהציר הראשי, כאשר המנעול נתקע בדלת, כאשר יש תקלה בידית הפתיחה או בעינית, כאשר מנגנון הנעילה נהרס ועוד.

מנעולן מקצועי יצליח לתקן את הדלת ללא גרימת נזק לדלת או למנגנון הנעילה. רק במקרים חמרים במיוחד יהיה צורך לשבור או לפרק את המנעול כדי לשחרר את הנעילה. במקרים אלו המנעולן ידע להתקין מנעול חדש במקום  המנעול שפורק.

כאשר אתם בוחרים מנעולן תיקון ו לפריצה של הדלת, חשוב לוודא כי הוא בעל תעודת יושר ממשטרת ישראל. הצגת תעודת היושר מהמשטרה תוכיח כי למנעולן שבחרתם אין עבר פלילי והוא איש מקצוע ישר והגון.

לפני שאתם בוחרים מנעולן לתיקון הדלת כדאי לערוך סקר שווקים ולהשוות מחירים על בסיס נתונים שווים. המחיר הוא ומנם פרמטר חשוב בבחירת המנעולן , אך לא הפרמטר העיקרי. עדיף לבחור מנעולן ישר ומקצועי גם במחיר קצת יותר יקר.

אל תפקידו את הדלת שלכם בידיים לא מקצועיות ולא אמינות. צרו קשר עם דניאל פורץ מנעולים מוסמך, צברנו ידע וניסיון רב, נצליח לתקן כל דלת בהצלחה!

 

קרא על:

דבר איתנו ותקבל שירות VIP